Vacon

Nízkonapěťové frekvenční měniče, Finsko

Logo - Vacon Foto - Vacon 100

Finská společnost Vacon, založená v roce 1993, patří v současnosti mezi světové lídry ve vývoji a výrobě nízkonapěťových frekvenčních měničů. Vacon Group má 18 dceřiných společností a zastoupení v Evropě, Americe, Austrálii, Brazílii, Číně, Indii a Thajsku a pomocí partnerů působí ve více než 100 zemích.

Vacon nabízí svým zákazníkům výborné, spolehlivé a jednoduše ovladatelné frekvenční měniče pro zdokonalení procesu řízení, úspory elektrické energie a z toho vyplývajícího snížení nákladů.

Foto - Vacon 50x

Víceúčelové měniče:

  • Vacon NXS – výkonný měnič vhodný pro použití ve strojích (drtiče, dopravníky, kompresory, jeřáby…), budovách (výtahy, eskalátory …) a ve všech průmyslových odvětvích.
  • Vacon 50x – představuje kombinaci výkonu a nejvyššího průmyslového krytí IP66, které je ideální pro použití v extrémních provozních podmínkách, kde by nečistota a vlhkost mohly vést k poškození měniče.
Foto - Vacon NXP, kvapalinou chladený

Průmyslové měniče:

  • Vzduchem chlazený Vacon NXP – nejmodernější frekvenční měnič určený pro nejrůznější aplikace, kde je požadovaná odolnost, dynamika a přesnost.
  • Kapalinou chlazený Vacon NXP – prostorově nejúspornější měnič, který se hodí do míst, kde je složité nebo drahé odvětrat vzduchem chlazený měnič. Pomocí tohoto měniče je možné dosáhnout až 70% úspory prostoru.
  • Skříňový měnič Vacon NXC - měnič navržený pro nejnáročnější použití, kde se vyžaduje flexibilita, robustnost, kompaktnost a jednoduchá servisovatelnost.

Podívejte se na podrobnější informace o frekvenčních měničích ...